ROK SZKOLNY 2012/2013 | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

Kategorie

Archiwum aktualności

ROK SZKOLNY 2012/2013

6 Cze 2014 · admin

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Finaliści:
Jan Markiewicz (VI a)
Hubert Biront (VI b)

do etapu rejonowego awansował:

Bartosz Olender (VI a)

Małopolski Konkurs Matematyczny

do etapu rejonowego awansował:

Michał Zemowski (VI a)

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Finalistki:
Maja Chyla (V a)
Zuzanna Walczak (VI b)

do etapu rejonowego awansowali:

Hubert Bigajski (VI a)
Kacper Boś (VI b)
Malwina Kamińska (VI b)
Hubert Kędra (V a)
Kacper Pilch (VI b)
Izabella Wójtowicz (V a)
Michał Zemowski (VI a)

Konkurs plastyczny “Barwy jesieni” DK Podgórze

Wyróżnienie: Jan Ruszkowski (VI b)

XIII edycja konkursu “Podgórskie dyktando”

Wyróżnienia: Hubert Biront (VI b), Agnieszka Piwowarczyk (VI a), Bartosz Olender (VI a)

XIX Krakowski Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku – test wiedzy

VIII m-ce: Jan Markiewicz (VI a)
IX m-ce: Kosma Kołodziej (VI a)

Festiwal “Piosenka polska”

Wyróżnienie dla szkolnego zespołu muzycznego “Galop”

Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych

II miejsce reprezentacji szkoły

Konkurs wiedzy “Jan Paweł II – nasz papież” DK Podgórze

Wyróżnienia:
Helena Schoen-Żmija (III a)
Wanda Sobolewska (III a)

XIII edycja konkursu “Podgórskie dyktando”

wyróżnienia:
Agnieszka Piwowarczyk (VI a)
Hubert Biront (VI b)
Bartosz Olender (VI a)

XIX Turniej Wiedzy o Mitologii i Antyku

Laureaci:
Jan Markiewicz (VI a)
Kosma Kołodziej (VI a)

Szkolny Konkurs Literacki “Moja pierwsza książka”

Laureat:
Gabriela Kucko (V b)

Wyróżnienia:
Patrycja Lewicka (IV a)
Jadwiga Wołek (IV a)

Konkurs plastyczny “Co jesień w worku niesie”

I miejsce Martyna Poreda (II a)
II miejsce Maja Jakubowska (II a), Helena Perek (I a)
III miejsce Filip Bukowski i Emilia Blecharz (III b)

Wyróżnienia:
Alicja Zachara (III b), Weronika Domańska (II c)

Konkurs Krakowska Matematyka

Finaliści:
Mikołaj Zawadzki IVa,
Hubert Biront VIb

Małopolski Konkurs Języka Angielskiego Prymus Linguist

Finaliści:
Jakub Sigsworth (Vb),
Daniel Haddock (VIa),
Klaudia Haddock (Va),
Hubert Biront (VIb),
Hubert Bigajski (VIa)

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego Olimpusek

Laureat:
Patryk Michalik (IIIb),

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie “Krakusek”

Finaliści:
Milena Zięcina (IIIa),
Alicja Zachara (IIIb)

Międzyszkolne Zawody Szkół Niepublicznych o Puchar “Inspiracji” w Koszykówce

V miejsce reprezentacji szkoły

Międzyszkolne Mistrzostwa Narciarsko-Snowboardowe Szkół Niepublicznych

I miejsce w kategorii dziewczęta 5-6: Maja Chyla (Va)
II miejsce w kategorii dziewczęta 0-2: Maja Jakubowska (IIa)

V Ogólnopolski Finał Lig Alpejskich

II miejsce: Maja Chyla (Va)

Krakowska Olimpiada Młodzieży Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Narciarstwo Alpejskie
I miejsce: Maja Chyla (Va)

Międzyszkolny Konkurs “Cudowny świat baśni”

miejsce I:
Martyna Poreda (IIa), Adam Zeller (IIIa), Natalia Chrzan (IIIa), Aleksandra Walasek (IVb)
miejsce II:
Milena Zięcina (IIIa),
miejsce III:
Helena Perek (Ia), Natalia Wiecheta (IIa), Helena Schoen-Żmijanka (IIIa), Helena Kaczmarczyk (IVa),
miejsce IV :
Rita Bujalska (Ia), Filip Derejski (IIa), Wanda Sobolewska (IIIa),
miejsce V: Dominika Osika (IIIa), Mikołaj Zawadzki (IVa)
Wyróżnienia:
Tamara Panek (Ib), Natalia Werewka (Ib), Mateusz Starostka (IIa), Michał Jakubiec (IIc), Dominik Baran (IIa), AleksandraWiszniewska (IVa), Patrycja Lewicka (IVa), Antoni Podrecki (IVa), Zuzanna Grzesik (IVb), Dominika Serwin (IVa).

Krakowski Konkurs Recytatorski

Wyróżnienie:
Rita Bujalska (Ia)

Małopolski Międzyszkolny Konkurs Pięknego Czytania

Wyróżnienie:
Milena Zięcina (IIIa)

Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny “Zimą malowane”

I miejsce: Bernard Lubecki (VIb)
Wyróżnienie: Zuzanna Stawiska (Vb)

Konkurs Plastyczny “Maska karnawałowa” organizowany przez Dom Harcerza

I miejsce: Jaga Markiewicz (IVa)
Wyróżnienie Marcin Kamiński (IVb)

Konkurs “Maska Karnawałowa” organizowany przez DK Podgórze

III miejsce: Tomasz Walasek (IVb)

Ogólnopolski Konkurs Alfik Humanistyczny

II lokata: Milena Zięcina (III a), Antonina Bożyk (III a), Adam Zeller (III a), Zofia Moczulska (III a), Patryk Michalik (III b), Alicja Zachara (III b), Mikołaj Zawadzki (IV a), Patrycja Lewicka (IV a),
III lokata: Helena Kaczmarczyk (IV a), Marcin Kamiński (IV b), Agnieszka Piwowarczyk (VI a).

Kangur Matematyczny

Wyniki bardzo dobre: Antoni Kucharski (III b), Łukasz Capiński (III a),
Wyróżnienia: Tomasz Kulis (II c), Fryderyk Szandała (II b), Martyna Poreda (II a), Natalia Wiecheta (II a), Mikołaj Zawadzki (IV a), Antoni Podrecki (IV a) Helena Kaczmarczyk (IV a), Michał Zemowski (VI a), Hubert Biront (VI b), Piotr Panek (V b).

Międzyszkolny konkurs języka francuskiego “Mes rencontres avec le français”

Laureaci: Daria Natanek (V b), Maja Chyla (V a)

Międzyszkolne zawody pływackie

I miejsce na dystansie 25 m stylem grzbietowym w kategorii 6-9 lat: Martyna Poreda,
II miejsce na dystansie 25 m stylem dowolnym w kat. 6-9 lat: Wiktor Ziółko
III miejsce na dystansie 25 m stylem grzbietowym w kategorii 10-11 lat: Ewa Chabałowska

Konkurs Nauk Przyrodniczych “Świetlik”

Nagrody: Tomasz Kulis (II c), Martyna Poreda (II a), Mikołaj Zawadzki (IV a)
Wyróżnienia: Maciej Partyka (I b), Filip Derejski (II a), Stanisław Rojek ( II a), Mateusz Starostka (II a), Jerzy Urban (II b), Natalia Wiecheta (II a), Ewa Chabałowska (III b), Maciej Matoga (III a), Hubert Musiał (IV a), Antoni Podrecki (IV a), Aleksandra Wiszniewska (IV a), Piotr Panek (V b), Zuzanna Schoen-Żmija (V a), Izabella Wójtowicz ( V a), Zuzanna Walczak (VI b).

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English Ace

II lokata: Zuzanna Stawiska (V b), Izabella Wójtowicz (V a)
III lokata: Klaudia Haddock (V a), Daniel Haddock (VI a), Hubert Biront (VI b)

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie “Krakus”

Wyróżnienia: Kacper Boś (VI b), Zuzanna Schoen-Żmija (V a)

Międzyszkolny Konkurs Literacki “Co mi w duszy gra?”

Wyróżnienia: Patrycja Lewicka (IVa), Michał Zemowski (VIb)

I Ogólnopolski Konkurs “Eksperyment Łańcuchowy”

I miejsce w kategorii szkoła podstawowa klasy I-III:
Antonina Bożyk, Milena Zięcina i Wanda Sobolewska (IIIa)

Międzyszkolne Zawody Lekkoatletyczne O Puchar Inspiracji

Złote medale w biegu na 60 m oraz srebrne w skoku w dal:
Aleksandra Belowska (IVa) i Aleksander Mystkowski (IVb).
Brązowy medal na dystansie 400 m: Michał Mazur (VIb).
Brązowy medal: sztafeta 4×100 m (Hubert Biront i Michał Mazur z VIb, Bartosz Olender i Hubert Bigajski z VIa.)

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
e-mail:
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
gimnazjum@tssp.krakow.pl
liceum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Julia Szablowska
ochronadanych@tssp.krakow.pl

Galeria