Małopolski Konkurs Humanistyczny
do etapu rejonowego awansowali:
Michał Imielski kl. VIb
Bartosz Olender kl. Va
Malwina Kamińska kl. Vb
Małopolski Konkurs Matematyczny
do etapu rejonowego awansowali:
Mila Antoniszczak kl. VIb
Zofia Kucia kl. VIa
Hubert Biront kl. Vb
Małopolski Konkurs Przyrodniczy
Finalistka: Zofia Kucia kl. VIa
do etapu rejonowego awansowali:
Lena Bratoń kl. VIa
Weronika Piwowarczyk kl. VIa
Magdalena Porada kl. VIa
Konstancja Klimek kl. VIb
Małopolski Konkurs Biblijny
Laureat: Maciej Bujalski kl. VIb
Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych
VI miejsce reprezentacji szkolnej
Konkurs recytatorski poezji Ewy Szelburg-Zarembiny „Gwiazdki świeca i migocą”
Wyróżnienie: Milena Zięcina kl. IIa
Konkurs plastyczny „Fantazyjne stwory” organizowany przez DK Podgórze
Wyróżnienie: Konstancja Klimek kl. VIb
II Grand Prix Plaza w kategorii Juniorzy do lat 10
I miejsce: Hubert Musiał kl. IIIa
Sułkowicka Jesień Szachowa
II miejsce: Hubert Musiał kl. IIIa
II Mikołajowy Turniej Szachowy
I miejsce w kategorii do 10 lat: Hubert Musiał kl. IIIa
IV Rycerski Turniej Szachowy
V miejsce: Hubert Musiał kl. IIIa
Konkurs wiedzy „Jan Paweł II – nasz papież” DK Podgórze
I miejsce: Mikołaj Zawadzki kl. III a i Maksymilian Kucharski kl. III a
Wyróżnienie: Bartosz Olender kl. V a
„Olimpus” z języka niemieckiego
Wyróżnieni: Kaja Jakubiec i Michał Zemowski (kl. Va), Konstancja Klimek (kl. VIb), Izabella Wójtowicz (kl. IVa)
Ogólnopolska Olimpiada Języka Angielskiego
Laureaci: Daniel Haddock i Hubert Bigajski (kl. Va)
VIII Małopolski Konkurs Wiedzy z Języka Angielskiego organizowany przez Szkołę Językową Prymus-Linguist
do drugiego etapu zakwalifikowali się: Daniel Haddock (Va), Julian Gołdas (VIa), Hubert Bigajski (Va), Mila Antoniszczak (VIb), Julia Janopulos (VIb), Michał Imielski (VIb)
„Scrabble po niemiecku”
do etapu wojewódzkiego zakwalifikowali się: Bartosz Jaromin, Zofia Kucia i Magdalena Porada (kl. VIa)
II Międzyszkolny Konkurs Języka Francuskiego” Mes rencontres avec le français”
I m-ce w kategorii klas IV: Daria Natanek (IVb)
II m-ce w kategorii klas IV: Maja Chyla (IVa)
III m-ce w kategorii klas IV: Ignacy Mancewicz (IVb)
II m-ce w kategorii klas VI: Iwo Goryca (VIb)
Międzyszkolny Konkurs Matematyczny „Krakowska Matematyka”
do finału zakwalifikowali się: Piotr Panek (IVb), Hubert Biront i Kacper Boś (kl. Vb), Bartosz Jaromin (kl. VIa)
Krakowski Konkurs Recytatorski
Laureat I m-ca: Dominik Baran (Ia)
I m-ce w etapie rejonowym: Maksymilian Kucharski (IIIa)
Alfik Humanistyczny
II lokata: Helena Kaczmarczyk (IIIa), Mikołaj Zawadzki (IIIa), Marcin Kamiński (IIIb), Izabella Wójtowicz (IVa), Agnieszka Piwowarczyk (Va)
III lokata: Aleksandra Belowska (IIIa), Patrycja Lewicka (IIIa), Julia Krakowiak (IVb), Jan Markiewicz (Va)
VI Turniej Koszykówki Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych
II m-ce reprezentacji szkoły
Konkurs Recytatorski „Nosorożce w dorożce” poświęcony twórczości Ludwika Jerzego Kerna
Laureat: Dominik Baran (Ia)
Wojewódzki Konkurs Ortograficzny „Kaktus”
Laureat: Mikołaj Zawadzki (IIIa)
Wyróżnienie: Zuzanna Grzesik (IIIb)
Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie „Krakusek”
Wyróżnienie: Aleksandra Walasek (IIIb)
Konkurs wiedzy o baśniach Andersena „Cudowny świat baśni”
Miejsce III m-ce Martyna Poreda (Ia)
V m-ce Dorothea Teodorikas (IIIb)
Wyróżnienia: Filip Derejski (Ia), Milena Zięcina (IIa), Jadwiga Wołek (IIIa), Mikołaj Zawadzki (IIIa), Aleksandra Walasek i Tomasz Walasek (IIIb)
Zawody sportowe szkół niepublicznych narciarstwo i snowboard
kategoria wiekowa 0-2
II m-ce: Maja Jakubowska (Ia)
III m-ce: Ewa Chabałowska (IIb)
kategoria wiekowa 3-4
II m-ce: Maja Chyla (IVa)
XX m-ce Mikołaj Zawadzki (IIIa)
Snowboard:
I m-ce: Magdalena Porada (VIa)
Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego English Ace
Laureat: Jakub Sigsworth (IVb)
II lokata: Maciej Kucharski (IVa), Izabela Wójtowicz (IVa), Klaudia Haddock (IVa), Daniel Haddock (Va), Agnieszka Piwowarczyk (Va), Hubert Biront (Vb), Mila Antoniszczak (VIb), Zofia Kucia (VIa), Julia Janopulos (VIb) i Szymon Michalski (VIb)
Małopolski Sprawdzian Wiedzy z Języka Angielskiego
Finaliści: Julian Gołdas (VIa), Hubert Bigajski (Va), Daniel Haddock (Va)
Ogólnopolski Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II – Olimpus
Wyróżnienia: Bartosz Olender (Va), Jan Markiewicz (Va), Kajetan Kruszelnicki (Va), Maciej Durbacz (VIa), Kacper Stawicki (VIa).
Kangur matematyczny 2012
Wyniki bardzo dobre: Mikołaj Zawadzki (IIIa), Hubert Musiał (IIIa), Helena Kaczmarczyk (IIIa), Izabella Wójtowicz (IVa), Zuzanna Stawiska (IVb)
Wyróżnienia: Łukasz Capiński (IIa), Antoni Podrecki (IIIa), Zofia Hypsher (IIIb), Dorothea Theodorikas (IIIb), Tomasz Walasek (IIIb), Igor Wałęga (IIIa), Mateusz Filipek (IIIb), Kacper Boś (Vb).