ROK SZKOLNY 2010/2011 | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

Kategorie

Archiwum aktualności

ROK SZKOLNY 2010/2011

6 Cze 2014 · admin

WYNIKI SPRAWDZIANU PO KLASIE VI

Średni wynik szkoły – 34,7 punktów (87 %),
Średni wynik w gminie Kraków – 28,6 pkt (71 %),
Średni wynik w Małopolsce – 26,2 pkt (65 %).

OGÓLNOPOLSKI SPRAWDZIAN KOMPETENCJI TRZECIOKLASISTY

Średni wynik szkoły – 37,34 pkt,
Średni wynik w Małopolsce – 32,72 pkt,
Średni wynik w Polsce – 32,45 pkt.

Małopolski Konkurs Matematyczny

Laureat:
Mateusz Kukieła kl. VI b

Etap rejonowy:
Alicja Cetnar kl. VI b,
Bartosz Jaromin kl. V a

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Finalistka:
Zofia Kucia kl. V a,

Etap rejonowy:
Dominik Iwanczenko kl. VI b,
Julia Łuczyńska kl. VI a,
Karol Makowski kl. VI a,
Sabina Musiał kl. VI a,
Łukasz Sokolnicki kl. VI b

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Finalistka:
Alicja Sułkowska kl. VI a

Etap rejonowy:
Kaja Kruszelnicka kl. VI b,
Alicja Cetnar kl. VI b,

Małopolski Konkurs Biblijny

Etap rejonowy:
Agnieszka Piwowarczyk kl. IVa

XVII Krakowski Turniej Wiedzy o Antyku i Mitologii konkurs wiedzy

I miejsce: Alicja Sułkowska kl. VIa
IX miejsce: Sabina Musiał kl. VIa
Wyróżnienia: Kosma Kołodziej kl. IVa, Hubert Biront kl. IVb, Alicja Cetnar kl. VIb

XVII Turniej Wiedzy o Antyku i Mitologii Orfeusz w Hadesie” – konkurs plastyczny

Wyróżnienie: Antoni Kuźniarz kl. VIb

Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych

VII miejsce reprezentacji szkolnej

Konkurs plastyczny “Barwy jesieni”

I miejsce: Karolina Ostrowska kl. Vb,
Wyróżnienie: Antoni Kuźniarz kl. VIb

Konkurs plastyczny “Portret Chopina”

Wyróżnienie: Antoni Kuźniarz kl. VIb

Międzynarodowy Turniej Juniorów o Wieżę Wolności 1918

III miejsce w grupie do lat 8: Hubert Musiał kl. II a

Mistrzostwa Polski Juniorów w szachach błyskawicznych

II miejsce w klasyfikacji drużynowej,
II miejsce w grupie chłopców do lat 10: Hubert Musiał kl. II a

V Małopolski Konkurs Ekologiczny “Mój zielony zakątek”

Nagrody: Wanda Sobolewska kl. Ib, Maria Adamska kl. IIIa, Bernard Lubecki kl. IVb, Łukasz Kołodyński kl. IVb;

Konkurs plastyczny “Prędkość zabija. Włącz myślenie”

Wyróżnienie: Wanda Sobolewska kl. Ib

V Otwarty Turniej Szachowy dla Dzieci i Młodzieży

III Miejsce: Hubert Musiał kl. IIa

Olimpus z języka angielskiego

Laureat: Zofia Kucia kl. Va

Konkurs plastyczny “Zaczarowana choinka”

II nagroda: Zofia Kucia kl. Va
Wyróżnienie: Karolina Ostrowska kl. Vb, Remigiusz Soboń kl. IVb

Konkurs filmowo-plastyczny “W świecie baśni”

Wyróżnienia: Sonia Zięcina kl. 0a, Piotr Porada kl. 0b

Konkurs recytatorski poezji K. I. Gałczyńskiego “Siódme niebo”

Wyróżnienie: Bartosz Olender kl. IVa

Alfik Humanistyczny

Dyplomy III lokata: Izabela Wójtowicz kl. IIIa, Zuzanna Stawiska kl. IIIb, Malwina Kamińska kl. IVb

Konkurs plastyczny “Maska karnawałowa”

III miejsce: Michał Zemowski kl. IVa, Mateusz Kukieła kl. VIb
Wyróżnienie: Agnieszka Piwowarczyk kl. IVa

Konkurs fotograficzny “Zimą malowane”

Wyróżnienie: Kinga Płaszewska kl. IVa

Konkurs Języka Francuskiego “Mes rencontres avec le français”

Klasa czwarta:
I m-ce: Weronika Sroka kl. IVa,
III m-ce: Gabriela Parda kl. IVb,

Klasa piąta:
I m-ce: Lena Bratoń kl. Va,

Klasa szósta:
I m-ce: Kinga Klich kl. VIa,
II m-ce: Dominik Iwanczenko kl. VIb,
III m-ce: Izabela Norek kl. VIb,

Zawody Sportowe Szkół Niepublicznych – narciarstwo i snowboard

grupa 0-2 dz.
Belowska Aleksandra miejsce 14

grupa 0-2 ch.
Lasecki Jerzy miejsce 7

grupa 3-4 dz.
Chyla Maja miejsce 1
Stankiewicz Maja miejsce 18
Schoen-Żmija Zuzanna miejsce 20

grupa 3-4 ch.
Duda Filip miejsce 10
Ruszkowski Jan miejsce 12

grupa 5-6 dz.
Łuczyńska Julia miejsce 17
Kucia Zofia miejsce 18
Norek Izabella miejsce 21

grupa 5-6 ch.
Pietruszka Maciej miejsce 7
Litak Mateusz miejsce 12
Kukieła Mateusz miejsce 19

Ogólnopolski Konkurs z Języka Niemieckiego Deutschfreund

VII miejsce w Małopolsce: Alicja Sułkowska kl. VIa

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie “Krakusek”

III miejsce: Kacper Boś kl. IIIb
Wyróżnienie: Maria Adamska kl. IIIa

III Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki

III miejsce: Hubert Musiał kl. IIa

VII Małopolski Sprawdzian Wiedzy z Języka Angielskiego

do III etapu awansowały: Alicja Sułkowska kl. VIa, Kaja Kruszelnicka kl. VIb

Cudowny świat baśni – test ze znajomości baśni Andersena

VI miejsce: Mikołaj Zawadzki kl. IIa
VII miejsce Malwina Kamińska kl. IVb
IX miejsce: Aleksandra Walasek kl. IIb
Wyróżnienia: Joanna Makowska kl. IVb, Hubert Biront kl. IVb, Zuzanna Stawiska kl. IIIb, Aleksandra Maziarka kl. IIb, Marcin Kamiński kl. IIb, Dorothea Theodorikas kl. IIb, Jadwiga Wołek kl. IIa;

Wojewódzki Konkurs na Komiks “Legendy krakowskie”

Laureat: Antoni Kuźniarz kl. VIb

Małopolski Konkurs Plastyczny “Architektoniczne skarby Twojej okolicy”

Nagroda: Sonia Zięcina kl. 0a

Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy “Z uczuciem o uczuciach”

II miejsce: Maria Adamska kl. IIIa
III miejsce: Martyna Chabałowska kl. IIIb

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny “Kangur”

Wyróżnienia: Bartosz Jaromin kl. Va, Alicja Cetnar kl. VIb, Sabina Musiał kl. VIb, Mateusz Kukieła kl. VIb, Kacper Boś kl. IIIb, Michał Ablewski kl. IIIb, Zuzanna Stawiska kl. IIIb, Hubert Biront kl. IVb, Michał Zemowski kl. IVa.

“Kangurek”

Bardzo dobry wynik: Helena Kaczmarczyk, Igor Wałęga i Mikołaj Zawadzki z kl. IIa i Dorothea Theodorikas z kl. IIb

Ogólnopolski Konkurs Przyrodniczy “Świetlik”

Nagrody główne: Izabela Wójtowicz kl. IIIa i Kacper Boś kl. IIIb
Nagrody: Patrycja Lewicka i Mikołaj Zawadzki kl. IIa, Maria Adamska i Hubert Kędra kl. IIIa, Daria Natanek kl. IIIb, Kacper Pilch i Zuzanna Walczak kl. IVb
Wyróżnienia: Marcin Kamiński i Tomasz Walasek kl. IIb, Julia Kułaga, Helena Kaczmarczyk i Hubert Musiał kl. IIa, Julia Krakowiak i Michał Szmuksta kl. IIIb.

Konkurs plastyczny “Mój rówieśnik z przeszłości”

II nagroda: Maciej Gaweł kl. IIIa

Konkurs literacki “Opowieści jednej nocy”

Nagroda: Alicja Sułkowska kl. VI a

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
e-mail:
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
gimnazjum@tssp.krakow.pl
liceum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Julia Szablowska
ochronadanych@tssp.krakow.pl

Galeria