ROK SZKOLNY 2009/2010 | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

Kategorie

Archiwum aktualności

ROK SZKOLNY 2009/2010

6 Cze 2014 · admin

Małopolski Konkurs Matematyczny

Laureat: Wiktor Hładki kl. VI a
Finalista: Maciej Jaromin kl. VI a

Małopolski Konkurs Przyrodniczy

Laureat: Karol Makowski kl. V a

Małopolski Konkurs Humanistyczny

Finalista: Alicja Sułkowska kl. V a

Małopolski Konkurs Biblijny

Finalista: Alicja Sułkowska kl. V a

XVI Krakowski Turniej Wiedzy o Antyku i Mitologii konkurs wiedzy

I miejsce: Alicja Sułkowska kl. V a
Wyróżnienia: Kosma Kołodziej kl. III a, Hubert Biront kl. III b, Sabina Musiał kl. V a

XVI Turnieju Wiedzy o Antyku i Mitologii W labiryncie” – konkurs plastyczny

III miejsce: Alicja Nowak kl. VI b

Alfik Humanistyczny

III lokata: Karol Makowski kl. V a

Turniej Halowej Piłki Nożnej Szkół Niepublicznych

IV miejsce reprezentacji szkolnej

Konkurs plastyczny “Barwy jesieni”

I miejsce: Alicja Nowak kl. VI b

Konkurs plastyczny “Halloween” organizowany przez “Polanglo”

Wyróżnienie: Mateusz Litak kl. IV a

Konkurs plastyczny “Świąteczne karteczki”

Wyróżnienie: Alicja Zachara kl. 0 b

Zawody Sportowe Szkół Niepublicznych – narciarstwo i snowboard

I miejsce: Maja Chyla kl. II a
VI miejsce: Zofia Kucia kl. IV a, Maciej Pietruszka kl. V a
VIII miejsce: Monika Obracaj kl. VI b
IX miejsce: Zofia Lasecka kl. V b

Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Krakowie “Krakusek”

Wyróżnienie: Kosma Kołodziej kl. III a

XV Jubileuszowy Międzynarodowy Turniej Młodych Talentów w Szachach Aktywnych

VI miejsce w kategorii do 8 lat: Hubert Musiał kl. I a

II Wojewódzki Turniej Szachowy o Szablę Tadeusza Kościuszki

VIII miejsce: Hubert Musiał kl. I a

Ogólnopolski konkurs wiedzy o II wojnie światowej

Laureat: Karol Makowski kl. V a

Ogólnopolska olimpiada przedmiotowa z języka angielskiego “Olimpus”

Laureat IV miejsca: Alicja Sułkowska kl. V a
Laureat VII miejsca: Wiktor Hładki kl. VI b
Laureat IX miejsca: Alicja Nowak kl. VI b
Laureat X miejsca: Dominik Iwanczenko kl. V b

Konkurs ze znajomości baśni Andersena “Cudowny świat baśni”

Wyróżnienia: Zuzanna Stawiska kl. II b, Joanna Makowska kl. III b, Malwina Kamińska kl. III b, Magdalena Porada kl. IV a

Konkurs literacki “Moje trzy życzenia do złotej rybki…”

Laureat I miejsca: Kacper Stawicki kl. IV a
wyróżnienie: Łukasz Biskupski kl. IV a

Konkurs “Krakowska matematyka 2009/2010”

Laureat: Maciej Jaromin kl. VI a

Wojewódzki Konkurs Ortograficzny “Kaktus 2010”

Finaliści: Agnieszka Piwowarczyk kl. III a, Hubert Biront kl. III b

Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego “English Ace 2010”

Laureat: Alicja Sułkowska kl. V a – 2 miejsce w województwie małopolskim, 5 miejsce w kraju

Dyplomy uznania za uzyskanie bardzo dobrego wyniku:
Kaja Kruszelnicka kl. V b, Karol Makowski kl. V a, Zofia Kucia kl. IV a, Dominik Iwanczenko kl. V b, Aleksandra Stopa kl. V a, Alicja Cetnar kl. V b, Mila Antoniszczak kl. IV b, Tadeusz Solewski kl. V b,

Dyplomy uznania za uzyskanie dobrego wyniku:
Kinga Klich kl. V a, Zuzanna Pankowska kl. V a, Izabela Grochowina kl. VI a.

IV Turniej Koszykówki Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych

I miejsce reprezentacji szkoły

Kangur matematyczny

Laureat: Karol Makowski kl. V a

Wyróżnienia: Hubert Biront kl. III b, Zuzanna Walczak kl. III b, Michał Zemowski kl. III a, Karolina Ostrowska kl. IV b, Sabina Musiał kl. V a, Jakub Krakowiak kl. V b, Izabela Grochowina kl. VI a, Wiktor Hładki kl. VI a, Nikoleta Boroń kl. VI b;

Kangurek

– wynik bardzo dobry: Izabella Wójtowicz kl. II a, Kacper Boś kl. II b, Piotr Panek II b.

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny “Eko-Planeta”

Dyplom za bardzo dobry wynik: Konstancja Klimek kl. IV b, Filip Pietuch kl. VI a

Ogólnopolski Konkurs “Świetlik”

Wyróżnienia: Zofia Kucia kl. IV a, Kaja Kruszelnicka kl. V b, Karol Makowski kl. V a, Filip Pietuch kl. VI a,

Nagrody pocieszenia: Magdalena Porada kl. IV a, Alicja Cetnar kl. V b, Sabina Musiał kl. V a, Aleksandra Stopa kl. V a, Alicja Sułkowska kl. V a, Nikoleta Boroń kl. VI b, Wojciech Chłopicki kl. VI b, Maciej Jaromin kl. VI a, Alicja Nowak kl. VI b, Patryk Plebański kl. VI b, Wojciech Walczak kl. VI a.

Regionalny konkurs plastyczny na projekt znaczka pocztowego “600. rocznica Bitwy pod Grunwaldem”

Nagrody: Katarzyna Romańska kl. IVb, Antoni Kuźniarz kl. Vb,

Wyróżnienia: Nikola Boroń kl. VIb, Wiktor Hładki kl. VIa, Alicja Nowak kl. VIb.

Turniej Szachowy z okazji XIX Wiślackiego Dnia Dziecka

IV miejsce Hubert Musiał kl. Ia

XII Zawody Sportowe Krakowskich Niepublicznych Szkół Podstawowych i Gimnazjów o Puchar Szkół “Inspiracja”

skok w dal:
I miejsce Mateusz Litak kl. IVa
IX miejsce Tomasz Walasek kl. Ib
V miejsce Olga Goryca kl. Va
V miejsce Wojciech Walczak kl. VIb
II miejsce Wojciech Piszczek kl. VIb

sztafeta 4 x 100 m: II miejsce reprezentacji szkoły,

bieg na 400 m:
IV miejsce Łukasz Biskupski kl. IVa
IV miejsce Dominik Iwanczenko kl. Vb
X miejsce Magdalena Porada kl. IVa

bieg na 60 m:
V miejsce Mateusz Litak kl. IVa
IX miejsce Wojciech Walczak kl. VIa
VIII miejsce Olga Goryca kl. Va
VIII miejsce Maja Chyla kl. IIa

Konkurs Literacki “To było niesamowite przeżycie”

I miejsce: Alicja Sułkowska kl. Va
Wyróżnienie: Sabina Musiał kl. Va

Konkurs Wiedzy Historycznej “Unie polsko-litewskie”

Finaliści: Maciej Jaromin, Wojciech Walczak i Paweł Zeller kl. VIa

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
e-mail:
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
gimnazjum@tssp.krakow.pl
liceum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Julia Szablowska
ochronadanych@tssp.krakow.pl

Galeria