Projekt profilaktyczny dla najmłodszych (2017) | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Projekt profilaktyczny dla najmłodszych (2017)

Najmłodsi adepci Szkoły im. Piotra Michałowskiego, rozpoczęli zajęcia w ramach projektu profilaktycznego ,,Emocje jak żywioły”.  Jedne z pierwszych zajęć dostarczyły dzieciom wiele radości, ale i zasiały dozę grozy. Zadaniem uczestników było zbudowanie lądowiska dla surowego jajka. Wydaje się proste? Nie do końca. Dzieci musiały wykazać się sprytem i umiejętnością rozwiązywania konfliktów, dostępne miały tylko: worek foliowy, odrobinę waty, nożyczki, taśmę klejącą, kawałek folii aluminiowej. Czy jajka przeżyły? Cóż, wygląda na to, że zadanie okazała się idealne dla najmłodszych, wszystkie jajka wróciły do pudełka całe i zdrowe. Gratulacje!

Autorka informacji: Magdalena Sabik