"Pampersy na zajączka" akcja na rzecz hospicjum dla dzieci | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP

“Pampersy na zajączka” akcja na rzecz hospicjum dla dzieci

Prezenty dla dzieci z Hospicjum Alma Spei

W ubiegłym tygodniu przyłączyli się Państwo do akcji zbiórki artykułów dla małych dzieci będących pod opieką lekarzy i wolontariuszy z hospicjum Alma Spei. Serdecznie dziękujemy za zaangażowanie i dostarczone podarunki. Jak widać, uzbierało się tego naprawdę dużo! Mamy nadzieję, że wspólnie choć trochę pomogliśmy rodzinom zmagającym się co dzień z nie tylko z chorobą, ale i z kłopotami materialnymi.

Autorka informacji: Barbara Szczawińska