Ogólnopolski Konkurs z Fizyki PINGWIN 2017 | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Ogólnopolski Konkurs z Fizyki PINGWIN 2017

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Przedmiotowego Pingwin 2017 z Fizyki

28.11.2017 roku uczniowie klas siódmych uczestniczyli w ogólnopolskim konkursie z  fizyki PINGWIN. Z radością informujemy, że jego laureatem został: Jerzy Urban  z klasy 7b (5 miejsce w Polsce na 406 startujących), a Tomasz  Kulis z klasy 7c uzyskał dyplom wyróżnienia (7 miejsce w Polsce).

Serdecznie gratulujemy im wspaniałego osiągnięcia i zachęcamy innych uczniów do wzięcia udziału w kolejnych konkursach.

Do konkursu uczniów przygotowała p. K. Maniak – Górecka