Ogólnopolski konkurs plastyczny – "Dzieła A. Fredry w malarstwie i rysunku" – wyniki | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Ogólnopolski konkurs plastyczny – “Dzieła A. Fredry w malarstwie i rysunku” – wyniki

“Osiołkowi w żłoby dano,
w jeden owies, w drugi siano”…

Miło nam poinformować, że Jacek Furmańczyk, uczeń klasy 1b zdobył wyróżnienie w konkursie plastycznym o randze ogólnopolskiej pt. “Dzieła A. Fredry w malarstwie i rysunku”.
Chciwy Osiołek w wykonaniu naszego ucznia tak zauroczył jury, że przyznało mu ono nagrodę spośród 163 prac w jego kategorii wiekowej.
Serdecznie gratulujemy!

Autorka informacji: Jolanta Kowalczyk