Ogólnopolski konkurs fotograficzny pt. "Mój pupil" – wyniki | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Ogólnopolski konkurs fotograficzny pt. “Mój pupil” – wyniki

Z przyjemnością informujemy, że w Ogólnopolskim konkursie fotograficznym pt. “Mój pupil”, uczeń naszej szkoły, Tadeusz Prowadzisz z klasy 3a zajął trzecie miejsce!
Zadaniem konkursowym było wykonanie zdjęcia przedstawiającego zwierzę w zabawnej sytuacji.
Zdjęcia sympatycznego kotka Tarana zrobione przez Tadeusza prezentujemy poniżej 🙂
Serdecznie gratulujemy sukcesu!

Autorka informacji: Jolanta Kowalczyk