SAMORZĄD | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

SAMORZĄD

W Dniu Edukacji Narodowej uroczyście powołano nowych przedstawicieli samorządu uczniowskiego naszej szkoły. Wcześniej, dwuturowe wybory klas III-VIII wygrała Zofia Jutrzenka-Trzebiatowska, a jej zastępcą została druga w rywalizacji, Helena Kucharska. Dyrektor Piotr Cieciura przekazał przedstawicielom samorządu dokumenty potwierdzjące objęcie stanowisk. Gratulujemy wszystkim kandydatom oraz nowo powołanym przedstawicielom samorządu!

Demokratycznie wybrany samorząd uczniowski złożył dziś przysięgę, rozpoczynając nowy rozdział szkolnej samorządności. Życzymy powodzenia w pełnieniu tej zaszczytnej lecz trudnej funkcji!
/vc_column_text]