Oddział przedszkolny nasza kadra

Edukacja przedszkolna to czas niezwykle ważny dla rozwoju naszych najmłodszych uczniów. Dlatego z dumą przedstawiamy naszą fantastyczną kadrę, która dba o rozwój dzieci w naszym oddziale przedszkolnym.

Dagmara Żylińska oraz Katarzyna Kiwior są naszymi doświadczonymi nauczycielkami, które kochają pracę z maluchami i potrafią stworzyć dla nich przyjazne i twórcze środowisko. Ich zaangażowanie i pasja przekładają się na ciekawe i rozwijające zajęcia dla naszych przedszkolaków.

W naszym oddziale przedszkolnym również uczymy języka angielskiego, a do tego zadania zostaliśmy wspierani przez Agnieszkę Zbroję i Petera Davisa. Zajęcia z języka angielskiego nie tylko poszerzają słownictwo naszych dzieci, ale również rozwijają umiejętności komunikacyjne i wrażliwość na kulturę anglojęzyczną.

Dbamy także o rozwój fizyczny naszych przedszkolaków, dlatego oferujemy zajęcia ruchowe pod opieką Marzeny Knapek, Marcina Muchy oraz Kazimierza Icka. Dzięki nim dzieci uczą się współpracy, rozwijają swoje umiejętności motoryczne i zdobywają pewność siebie poprzez różnorodne aktywności fizyczne.

Muzyka i rytmika są nieodłącznym elementem edukacji przedszkolnej. W naszym oddziale przedszkolnym zajęcia muzyczne prowadzi Joanna Ozga. Dzięki niej nasze dzieci odkrywają świat dźwięków, uczą się rytmu i rozwijają swoje zainteresowanie muzyką.

W trosce o prawidłowy rozwój mowy naszych przedszkolaków, wspieramy się w pracy logopedycznej Ewą Gałuszką. Jej profesjonalne podejście i indywidualne podejście do każdego dziecka pomagają w pokonywaniu ewentualnych trudności językowych.

Ważnym elementem naszej kadry jest również psycholog – Agnieszka Kazimierak, która wspiera naszych przedszkolaków w radzeniu sobie z emocjami, rozwoju społecznym oraz udziela wsparcia rodzicom i nauczycielom w obszarze psychologicznym.

Nasi nauczyciele oraz specjaliści tworzą zgraną i kreatywną drużynę, która dba o wszechstronny rozwój naszych przedszkolaków. Dzięki ich zaangażowaniu i profesjonalizmowi nasze przedszkole jest miejscem, w którym dzieci czują się bezpiecznie, chętnie uczą się i rozwijają swoje umiejętności.

Dyrektor: Piotr Cieciura
Wicedyrektor: Joanna Szwed-Kostecka