Nowość w języku angielskim: mini konwersacje | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Nowość w języku angielskim: mini konwersacje

Nowość na języku angielskim- mini konwersacje:

Zespół nauczycieli języka angielskiego informuje, że w tym roku szkolnym wprowadzamy kolejną innowację dydaktyczną: mini konwersacje. W klasach 2-3 są to zajęcia, które odbywają się raz w tygodniu przy podziale klasy na dwie grupy i prowadzone są przez nauczyciela nieuczącego w danej klasie. W klasach 4-5 nauczyciel prowadzący przeznacza jedną godzinę tygodniowo na zajęcia konwersacyjne. Mamy nadzieję, że pomysł spotka się z pozytywnym przyjęciem a jego skutki ucieszą nas wszystkich już wkrótce.

konwersacje
Autorka informacji: Monika Sowa