Moje hobby, moja pasja – doc. hab. A. Gackowski | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

Moje hobby, moja pasja – doc. hab. A. Gackowski

16 Lut 2016 · admin

16 lutego 2016 roku w ramach spotkań pod hasłem ,,MOJE HOBBY, MOJA PASJA” gościliśmy pana doc.hab. Andrzeja Gackowskiego internistę i kardiologa. Pan doktor opowiadał o swojej pasji medycynie. Do sali wniósł ogromną walizę pełna przedmiotów, które dzieci segregowały czy służą sercu, czy szkodzą. Oglądaliśmy również model serca. Każdy z nas mógł posłuchać bicia własnego serduszka i dowiedzieć co robić żeby było zdrowe. Dla wszystkich zainteresowanych: zdrowe serce potrzebuje dużo ruchu i odpowiedniej diety rybno -warzywnej. Polecamy dbać o serce!!! Na pewno się opłaci dużo zdrowia dla wszystkich życzy mała świetlica.