Miksologia, czyli owocowy zawrót głowy | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP

Miksologia, czyli owocowy zawrót głowy

Co można wyczarować z owoców? Na to pytanie chętnie odpowiedzą uczniowie klasy 2b, którzy 8 marca uczestniczyli w wyjątkowych zajęciach.  W niezwykłym miejscu, w Klubie Pod Jaszczurami, pod czujnym okiem Pani Kasi, siostry Marianki, dzieci przygotowały orzeźwiającą lemoniadę i pyszne owocowe koktajle. Było kolorowo i radośnie!

Serdecznie dziękujemy Panu Januszowi Bosiowi  za zorganizowanie zajęć.

Autor zdjęć: Janusz Boś
Autorka informacji: Beata Rychlicka – Skórka