Mikołajkowa Akcja dla dzieci z oddziału neurochirurgii Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu

Już za niecały miesiąc Święty Mikołaj ruszy z prezentami; chcemy się przyłączyć do jego orszaku  i obdarować prezentami dzieci z oddziału neurochirurgii Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Prokocimiu. Zachęcamy do udziału w naszej imprezie; będziemy wdzięczni za:

• pampersy wszystkich rozmiarów
  • chusteczki wilgotne dla niemowląt
  • plastikowe małe koszyczki bez dziurek
  • szampony i płyny kąpielowe dla dzieci
  • materace przeciwodleżynowe
  • lampki nocne
  • 3 czajniki elektryczne, opiekacz, mikrofala – do pomieszczenia socjalnego dla rodziców
  • ciśnieniomierz elektryczny
  • termometry
  • suszarka do włosów
  • koszulki sztywne do segregatora
  • długopisy – czerwone, zielone, czarne, niebieskie
  • tacki biurowe plastikowe na dokumenty
  • białe i kolorowe kartki, kredki, pisaki, ołówki, plastelinę, bibułę, farby, nożyczki, kleje Magic i brokatowe, zabawki, książki, kolorowanki, puzzle, gry edukacyjne, książeczki, zabawki dla niemowląt, zabawki dla dzieci starszych, książki dla młodzieży, bajki na dvd, słodycze, soczki.

Wierzymy, że odpowiedzą Państwo na nasz apel! Dziękujemy!

Zbiórka trwa do końca listopada. W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt przez dziennik elektroniczny.

Koordynator akcji: P. Karolina Maniak – Górecka