"Mes rencontres avec le français" 2020 | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

”Mes rencontres avec le français” 2020

Wyniki konkursu”Mes rencontres avec le français” 2019/2020

Klasa IV

1. Anna Skawiańczyk
2. Jakub Zajączkowski
3. Bruno Bodzioch
4. Karolina Czyżycka
5. Tola Jaxa-Kwiatkowska
6. Tola Kempf-Kowalczyk
7. Wiktoria Kościarz
8. Mia Makowska
9. Magdalena Różankowska
10. Liliana Święch
11. Hanna Wnęk
12. Julian Csenderits
13. Maria Lalina
14. Amelia Hałucha
15. Lena Małecka
16. Laura Lestkiewicz-Porębska
17. Liliana Sroga
18. Natalia Zachara
19. Kacper Ciura
20. Nina Zalewska
21. Kalina Malanka
22. Lena Wołczńska
23. Maciej Babik
24. Wiktoria Wołek
25. Julia Rafałowska
26. Alicja Florek
27. Dawid Babraj
28. Rafał Karolczak
29. Piotr Babicz
30. Antonina Michalczyk
31. Hanna Makowska
32. Szymon Sikora
33. Liwia Minkiewicz
34. Anna Kądzielska
35. Hanna Niewczas
36. Lena Janeczek
37. Maja Liber
38. Karolina Kulesza

Klasa V

1. Anna Celuc
2. Antoni Chuchmacz
3. Julian Piotrowski
4. Alicja Godula
5. Otylia Wdzięczny
6. Julian Piekutowski
7. Lena Zaranek
8. Oliwier Romanowicz
9. Marianna Boś
10. Joanna Miernik
11. Maciej Głowa
12. Barbara Raczkowska
13. Klaudia Biela
14. Natalia Maciocha
15. Amelia Oroń
16. Zofia Bielińska
17. Kajetan Gąstoł
18. Nina Pokrywa
19.Daria Łężniak
20. Kacper Gąstoł
21.Jakub Rebes
22. Wojciech Woda
23. Iwo Dereń-Kulczycki
24. Zofia Kozłowska
25. Karolina Czyżycka
26. Tola Kempf-Kowalczyk
27. Maciej Czyżycki
28. Leon Turasiewicz
29. Kamil Glanowski
30. Justyna Dudek
31. Mikołaj Mrówka
32 . Anna Bąk
33. Tea Wietoszko Tea
34. Kosowicz Aleksandra
35. Zuzanna Mazur
36. Emilia Zygor
37. Oliwia Świerczek
38. Wiktor Wójcik
39. Lena Miśniakiewicz
40. Zuzanna Sztefko
41. Klaudia Bąbka
42. Maya Jahan
43. Wojciech Jaroń
44. Dariusz Zaucha
45. Anna Celuch
46. Antoni Chuchmacz
47. Julian Piotrowski
48. Alicja Godula
49. Otylia Wdzięczny
50. Julian Piekutowski
51. Lena Zaranek
52. Oliwier Romanowicz

Klasa VI

1. Przemysław Jasiówka
2. Mikołaj Majer
3. Nina Reichert
4. Maksymilian Gawęda
5. Filip Smoter
6. Nela Święch
7. Tamara Dybczyk
8. Iga Małecka
9. Maja Zawadzka
10. Justyna Litwa
11. Susanna Mc Coy
12. Julia Philipson
13. Nikola Kamińska
14. Natalia Pankau-Broda
15. Sebastian Kijania
16. Miłosz Owsianowski
17. Antoni Szczeklik
18. Marta Bińczycka
19. Milena Libucha
20. Zofia Machnik
21. Sonia Zawadzka
22. Aniela Kornaś

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
e-mail:
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
liceum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Julia Szablowska
ochronadanych@tssp.krakow.pl

Galeria

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej informacji.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close