Szkoła podstawowa ”Mes rencontres avec le français” 2020 etap drugi

Z ogromną radością informujemy, że zbliża się drugi etap konkursu „Mes rencontres avec le français”, który odbędzie się pierwszego kwietnia 2020 roku. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu, do budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałem Dwujęzycznym im. P. Michałowskiego, mieszczącej się przy ulicy Michałowskiego 10. Rozpoczęcie konkursu planowane jest na godzinę 13:30, dlatego prosimy uczestników o przybycie na miejsce o godzinie 13:15.

Drugim etapem konkursu jest „Z francuskim za pan brat- Belgia”, który również odbędzie się pierwszego kwietnia, tym razem o godzinie 14:30 w budynku Szkoły Podstawowej z Oddziałem Dwujęzycznym im. P. Michałowskiego. Uczestników konkursu związanej z Belgią zapraszamy na godzinę 14:15.

To niezwykle ważne wydarzenie pozwoli naszym uczniom dalej rozwijać swoje umiejętności językowe, zgłębiać wiedzę o francuskojęzycznym świecie i poznać fascynującą kulturę Belgii. Drugi etap konkursu będzie wymagał od uczestników jeszcze większej wiedzy, umiejętności komunikacyjnych i kreatywności. Będą mieli okazję zaprezentować swoje umiejętności językowe i wykazać się talentem w zakresie rozumienia tekstu, gramatyki oraz kultury francuskiej i belgijskiej.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i wysiłek, jakie włożyli w przygotowania do konkursu. Gratulujemy również wszystkim, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu. To niezwykłe osiągnięcie, które świadczy o waszej determinacji i pasji do nauki języka francuskiego.

Życzymy wszystkim uczestnikom powodzenia na drugim etapie konkursu „Mes rencontres avec le français” oraz „Z francuskim za pan brat- Belgia”. Niech ta przygoda stanie się dla was inspiracją do dalszego rozwijania swoich umiejętności językowych i odkrywania fascynującego świata francuskiego.