MAM TALENT | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

Kategorie

Archiwum aktualności

MAM TALENT

25 Mar 2014 · admin

“Mam Talent”. Konkurs, który przeszedł już do historii, ale jeszcze na długo pozostanie w naszej pamięci, przede wszystkim ze względu na wysoki poziom prezentacji, tym większy, że podczas eliminacji, czyli podczas pierwszych występów, jurorzy zadecydowali o dopuszczeniu wszystkich uczestników do rundy finałowej! Nie jest łatwo występować przed publicznością, nawet jeśli są to wyłącznie uczniowie naszej społeczności szkolnej. Dlatego jury w składzie: Pani Agnieszka Kluba, Pan Cezary Hobgarski oraz przedstawicielka Samorządu Uczniowskiego Aleksandra Belowska “dało drugą szansę” wszystkim startującym w konkursie. Ta decyzja okazała się strzałem w dziesiątkę. Finał wywołał wiele emocji, a ogłoszenie wyników jeszcze więcej.

Dominika Serwin zaprezentowała nam pełen energii układ taneczny z dużą ilością elementów akrobatycznych zapierających dech w piersi. Basia Turanu, Zuzanna Schoen-Żmija i Patryk Klatka zainteresowali nas swoim wokalem i brzemieniem gitary. Ignacy Mancewicz sprawił, że prawa fizyki, w tym grawitacji stały się tylko teorią. Zofia Moczulska pokazała możliwości swojego wokalu, a to co usłyszeliśmy to tylko wstęp do tego, czego możemy oczekiwać, jeśli taki talent będzie dalej pielęgnowany. Helena Schoen-Zmija oraz Dominika Osika również zaskoczyły nas wokalnie. Emilia Blecharz, Sara Wolska, Maja Goławska i Alicja Zachara pełną feerią swojej młodości zaatakowały nas ruchem, muzyką i energią! Nie bez powodu nazwa zespołu powołanego na czas konkursu brzmiał: “Dziewczyny z rytmem w nogach” oraz pomponach w dłoniach.

Poza programem konkursowym Grupa Taneczna klas I-III prowadzona przez pana Cezarego Hobgarskiego zaprezentowała wszystkim układ tańca nowoczesnego. Mali tancerze zostali nagrodzeni przez publiczność gromkimi brawami.

Wszystkim gratulujemy występu, jeśli szczęście będzie sprzyjać, a zapał oraz systematyczność nadal będą przyświecać naszym wykonawcom, wielu z nich zobaczymy w wielu profesjonalnych programach telewizyjnych formatu “Mam Talent”. A na tych wszystkich, którzy nie przepadają za telewizją, czekają zapewne sceny, teatry i estrady.

Decyzją jury przyznano następujące miejsca:

III miejsce – Zofia Maczulska
II miejsce – Ignacy Mancewicz
I miejsce – Emilia Blecharz, Sara Wolska, Maja Goławska, Alicja Zachara.
(cz)

 

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
e-mail:
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
gimnazjum@tssp.krakow.pl
liceum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Julia Szablowska
ochronadanych@tssp.krakow.pl

Galeria