Lista osób zakwalifikowanych do II etapu WKO Kaktus | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. PIotra Michałowskiego TSSP

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu WKO Kaktus

8 stycznia 2018 rozpoczęła się XII edycja “Kaktusa”.

Dziękujemy wszystkim koordynatorom za sprawne przeprowadzenie konkursu w szkołach i terminowe przesłanie protokołów.

Osoby zakwalifikowane do II etapu zapraszamy 30 stycznia 2018 r. do Szkoły Podstawowej im. Piotra Michałowskiego w Krakowie.

Konkurs rozpocznie się o godz.11.30. Planowane zakończenie około 12.30.

 

Uczestnicy przynoszą swoje testy z I etapu, legitymację szkolną i sprawne przybory do pisania.

Zgody na przetwarzanie danych osobowych przechowuje nauczyciel każdego z uczestników.

 

Życzymy powodzenia!

Lista osób zakwalifikowanych do II etapu WKO „Kaktus” 2018 r.

Imię i nazwisko

Szkoła

Nauczyciel

Ambrożkiewicz Maciej

SP 89 Kraków

Buchaniec Małgorzata

Ambroży Alicja

SP 2 Myślenice

Joanna Gorączko, Janina Rozwadowska

Biront Adam

SP z O.D. im. P. Michałowskiego

Beata Rychllicka-Skórka

Bocheńska Daria

SP Lubcza

Irena Wróbel

Boulahouache Nina

SP 91 Kraków

Kazimiera Rajtar-Kika

Cieśla Justyna

SP Brzozowa

Renata Język

Derejski Kacper

SP z O.D. im. P. Michałowskiego

Anna Haładus

Dybiec Teresa

SP 45 Sióstr Pijarek Kraków

Elżbieta Damkiewicz

Dzimitrowicz Lena

SP Pleśna

Anna G. Czernecka

Gąszcz Tymon

SP Bibice

Małgorzata Pilch

Giuffrida Aleksandra

SP 36 Kraków

Marta Przybysz

Grabowska Julia

SP Wiśniowa

Józefa Bednarczyk

Haluch Wiktor

SP Kobylanka

Lucyna Druciak

Janicki Rafał

PSP 3 Brzesko

Renata Libera

Kamieniorz Oliwia

SP 1 z O. I Chrzanów

Anna Zięba

Karcz Katarzyna

SP 89 Kraków

Dorota Grabowiecka

Kijania Magdalena

SP Czułów

Małgorzata Czaplińska

Klima Aleksandra

SP z OI 3 Kraków

Monika Obrał

Koczocik Milena

KSP im. Joanny Beretty Molli

Agnieszka Urbaniak

Kożuch Anna

PSP 3 Brzesko

Inez Sumara

Krokosz Karol

PSP 3 Brzesko

Luiza Płaczek

Kubiak Dominik

SP 2 Kraków

Anna Franaszak

Kulas Anna

SP Pleśna

Beata Madanowicz

Kulpa Jan

SP z O.D. im P. Michałowskiego

Barbara Szczawińska

Kumięga Klaudia

SP Lubcza

Stanisława Papiernik

Kuźma Jan

SP Kobylanka

Lucyna Druciak

Latyńska Magdalena

KSP im. Św. Rodziny Kraków

Elżbieta Wierzbicka

Lorkowski Jacek

SP 45 Sióstr Pijarek Kraków

Elżbieta Damkiewicz

Łabędź Julia

SP Pleśna

Anna G. Czernecka

Majda Bartłomiej

SP Świniarsko

Edyta Szczygieł

Marczak Jan

SP 91 Kraków

Kazimiera Rajtar-Kika

Markowicz Łucja

KSP im. Joanny Beretty Molli

Agnieszka Urbaniak

Matyjasik Kacper

KSP im. Joanny Beretty Molli

Agnieszka Urbaniak

Mazgaj Sylwia

SP 45 Sióstr Pijarek Kraków

Elżbieta Damkiewicz

Mika Roksana

SP Bogoniowice

Dorota Jurkiewicz

Młynarczyk Dominika

SP Siekierczyna

Monika Płachta

Nowak Tomasz

SP 36 Kraków

Marta Przybysz

Nowicka Magdalena

SP 25 Kraków

Joanna Węgrzyn

Pazera Oliwer

PSP Sióstr Salezjanek Kraków

Maja Kupczyk

Paździor Karolina

SP Wiśniowa

Magdalena Pazdur

Pączek Anna

PSP 3 Brzesko

Renata Libera

Piskorska Milena

SP Młyńczyska

Grażyna Hajduk

Polak Zuzanna

SP 155 Kraków

Agata Tatara

Rudnik Julia

SP 25 Kraków

Maria Gera-Duda

Słoński Patryk

SP 25 Kraków

Maria Gera-Duda

Solarz Joanna

SP 45 Sióstr Pijarek Kraków

Elżbieta Damkiewicz

Sułowski Andrzej

SP Bibice

Magdalena Siwiecka

Szczebak Julia

PSP 3 Brzesko

Elżbieta Multan

Szczepanek Jan

PSP 3 Brzesko

Inez Sumara

Szczęśniak Lena

KSP im. Św. Rodziny Kraków

Elżbieta Wierzbicka

Szumowski Aleksander

SP 7 Kraków

Grażyna Śpiewak

Śliwińska Antonina

SP 45 Sióstr Pijarek Kraków

Elżbieta Damkiewicz

Świstak Karolina

SP 25 Kraków

Mirosława Copiak

Tota Milena

PSP 3 Brzesko

Katarzyna Błędowska

Urych Weronika

SP z OI 144 Kraków

Ewa Moszczyńska

Wawro Zuzanna

ZSP Zabierzów

Dorota Zwolińska

Wiśniowska Zuzanna

SP Siekierczyna

Monika Płachta

Witkowska Emilia

SP Pleśna

Beata Madanowicz

Wójcik Amelia

SP Stryszów

Jolanta Pająk

Wróbel Klaudia

SP z OI 3 Kraków

Monika Obrał

Wróbel Oskar

ZSP Zabierzów

Anna Majewska-Gąsior

Wróbel Szymon

SP Stryszów

Jolanta Pająk

Zarakowski Jakub

SP 155 Kraków

Agata Tatara

Zdebska Emilia

SP Pleśna

Anna G. Czernecka

Zimoląg Antoni

ZSP Zabierzów

Anna Majewska-Gąsior 

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
e-mail:
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
gimnazjum@tssp.krakow.pl
liceum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Julia Szablowska
ochronadanych@tssp.krakow.pl

Galeria