Laureaci Olimpiady Olimpus z języka angielskiego | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków
logo szkoły

Laureaci Olimpiady Olimpus z języka angielskiego

Z wielką przyjemnością przedstawiamy laureatów Olimpiady z języka angielskiego Olimpus:

Klasy 4; Apolonia Furmańczyk, Hania Palusińska, Antek Świetlik , Mikołaj Przewrocki, Anthony Hering.

Klasa 5; Lilianka Sroga, Kaja Jałocha, Tadeusz Prowadzisz, Luis Pasławski

Klasy 6; Antek Michalec, Robert Huserik, Ada Bąk, Kuba Dzurik, Asia Miernik, Hania Zalewska, Ola Dubis, Hania Gasińska

Klasy 7; Marcelina Doległo-Kowalska

Wszystkim serdecznie gratulujemy i czekamy na Wasze kolejne sukcesy!

Autorka informacji: Monika Sowa

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie