KRAKÓW, KTÓREGO NIE ZNACIE | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

KRAKÓW, KTÓREGO NIE ZNACIE

15 Cze 2012 · admin

15 czerwca w piątek i 18 czerwca w poniedziałek uczniowie klas 4-6 przedstawili dorobek swojej pracy z drugiego półrocza w ramach projektu “Kraków, którego nie zmamy”. Całość wraz z nauczycielami historii koordynuje Pani Małgorzata Malisz-Kućma. Kwiecień i maj były czasem gdy poszczególne klasy poznawały liczne tajemnicze elementy historii miasta Krakowa, aby następnie przekształcić je w mniej lub bardziej zapierające dech prezentacje multimedialne, przedstawienia, a czasem nawet skecze. Kilkuosobowe grupy opracowywały specjalnie wybrane tematy przezentacji, podzielone działami dla poszczególnych poziomów edukacyjnych. Dzięki tak podzielonej pracy, każdy uczeń miał okazję dużo się dowiedzieć, poćwiczyć umiejętność prezentacji zdobytej wiedzy, a w niektórych przypadkach pochwalić się aktorskimi lub recytatorskimi talentami. Wszystkim występującym serdecznie gratulujemy!