Konkurs języka francuskiego – lista uczniów zakwalifikowanych do drugiego etapu | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Konkurs języka francuskiego – lista uczniów zakwalifikowanych do drugiego etapu

Poniżej publikujemy listę uczniów zakwalifikowanych do drugiego etapu konkursu języka francuskiego. Wszystkim serdecznie gratulujemy!

Klasa VII / minimum 53 pkt na 75

  1. Borowski Stanisław
  2. Bottos Jan
  3. Cadoux Witold
  4. Chudzińska Karolina
  5. Daczewska Alicja
  6. Derejski Filip
  7. Drozd Zuzanna
  8. Drukała Łukasz
  9. Gizbert-Studnicki Aleksander
  10. Lucchesini Guendalina
  11. Łężniak Wiktoria
  12. Juchimowicz Mikołaj
  13. Krawiec Kacper
  14. Kulis Tomasz
  15. Morajda Milena
  16. Olszanecka Aleksandra
  17. Przybylska Zofia
  18. Przybylski Jan
  19. Rogala Paulina
  20. Serwatka Milena
  21. Wiecheta Natalia

Klasa VI  / minimum 49 pkt na 70

  1. Bujalska Rita
  2. Czepielik Natalia
  3. Dudaeva Polina
  4. Frulacz Szymon
  5. Kamińska Natasza
  6. Kochman Maciej
  7. Komarewicz Emilia
  8. Kramarz Zofia
  9. Libucha Dawid
  10. Machnik Julia
  11. Ochman Dominika
  12. Olsza Antonina
  13. Pokrywa Amelia
  14. Szczeklik Zofia
  15. Szyszkowska Katarzyna
  16. Zielnik Bartłomiej 
  17. Zymańska Magdalena

Klasa V / minimum 42 pkt na 60

  1. Biela Natalia
  2. Burzyńaska Anna
  3. Denkiewicz Alicja
  4. Gąstoł Zofia
  5. Inglebert Amelia
  6. Jamróz Anna
  7. Janeczek Michał
  8. Kadłuczka Krzysztof
  9. Klimek Wojciech
  10. Król Tom
  11. Majewska Olga
  12. Mazur Martyna
  13. Pindel Matylda
  14. Saoudi Sonia
  15. Sępkowska Zuzanna
  16. Siewierska Maria
  17. Stryczek Natalia
  18. Stycuła Zofia
  19. Szarek Emilia
  20. Śmiałek Karolina
  21. Wojnarska Wiktoria
  22. Zając Małgorzata

Klasa IV / minimum 45 pkt na 60

  1. Biernat Adela
  2. Burda Celina
  3. Czubik Justyna
  4. Czyżycki Maciej
  5. Czyżyka Karolina
  6. Daczewski Eryk
  7. Drochliński Jan
  8. Dybczak Tamara
  9. Furmanek Weronika
  10. Garbiel – Radomska Maria
  11. Jakociuk Maja
  12. Jasiówka Przemysław
  13. Jędrzejczyk Leon
  14. Kamińska Nikola
  15. Kijania Sebastian
  16. Kodymowska Zofia
  17. Kornaś Aniela
  18. Libucha Milena
  19. Litwa Justyna
  20. Machnik Zofia
  21. Magne Paweł
  22. Majer Mikołaj
  23. Małecka Iga
  24. McCoy Susanna
  25. Meissner Jan
  26. Meysztowicz Szymon
  27. Mokrzycka Wiktoria
  28. Niekrasz Ula
  29. Olasik Marta
  30. Pankau-Broda Natalia
  31. Philipson Julia
  32. Przewięźlikowska Julia
  33. Smoter  Filip
  34. Szczeklik Antoni
  35. Święch Nela
  36. Zawadzka Maja
  37. Zioło Emilia

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
e-mail:
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
gimnazjum@tssp.krakow.pl
liceum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Julia Szablowska
ochronadanych@tssp.krakow.pl

Galeria