Klasy 4 Szlakiem Deszczowych Orlich Gniazd | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Klasy 4 Szlakiem Deszczowych Orlich Gniazd

22 Wrz 2017 · Grzegorz Perek

Klasy 4a i 4b pod opieką wychowawców Pani Magdaleny Młodawskiej i Pana Grzegorza Perka spędziły trzy urokliwe dni w mniej lub bardziej deszczowej Jurze krakowsko-częstochowskiej. 27 uczniów dzielnie maszerowało i zwiedzało liczne zamkowo-jaskiniowe atrakcje za co byli nagradzani mniejszym lub większym deszczem.

Jeśli szukacie dzielnych i wytrwałych podróżników, którym niestraszne wiatry, deszcze, zimno, deszcze oraz… jeszcze raz deszcze, zgłoście się do czwartoklasistów! W tym roku szkolnym na Szlaku Orlich Gniazd dopisały tylko dobre humory – pogoda miała bardzo złe dni. Mimo tego udało nam się zwiedzić perełki Jury Krakowsko-Częstochowskiej – zamki „Rabsztyn”, „Ogrodzieniec”, „Mirów” i „Bobolice” i „Pieskowa Skała”. Ponadto duży entuzjazm wzbudziły jaskinie, zachwycające niezwykłymi kształtami i wydrążonymi w skałach korytarzami. Hitem okazało się Źródełko Miłości – kto wie, kogo w najbliższym czasie dosięgnie strzała Amora!

Po dniach pełnych wrażeń nabieraliśmy sił w naszym ośrodku. Brzuchy pękały od śmiechu i jedzenia, a wspólna zabawa integrowała wszystkich uczestników wycieczki.

Z niecierpliwością czekamy na kolejny wyjazd!

Zapraszamy do obejrzenie galerii.

Magdalena Młodawska, Grzegorz Perek