Kartki świąteczne w języku angielskim | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP

Kartki świąteczne w języku angielskim

Przed świętami Bożego Narodzenia odbył się konkurs na kartkę świąteczną w języku angielskim w klasach 0-3. Uczniowie bardzo chętnie wzięli udział w konkursie i wykonali piękne kartki z życzeniami po angielsku. Z każdej klasy zostały nagrodzone po 3 osoby. Ich prace znajdują się na wystawie na I piętrze.