Strona główna » Szkoła Podstawowa » Kaktus » Wyniki
Miejsce | Imię i nazwisko | Szkoła | Liczba punktów (max. 150) |
I | Jakub Broszko | SP 2 Kraków | 148 |
II | Timon Moojen | SP 4 Kraków | 147 |
III | Piotr Duda | SP Kobylanka | 146 |
IV | Wojciech Kupiec | SP Ryglice | 145 |
V | Roma Dygas-Zyder | SP z OD im. P. Michałowskiego | 144 |
VI | Zofia Bujak | PSP 3 Brzesko | 143,5 |
Leon Różkowski | PKSP im. św. J. Beretty Molli w Krakowie | 143,5 | |
VII | Michał Marusieński | PSP Bistuszowa | 143 |
Stanisław Fryźlewicz | KSP im. Świętej Rodziny z Nazaretu w Krakowie | 143 |
l.p. | Imię i nazwisko | Szkoła | Liczba punktów (max. 150) |
1. | Zofia Mucha | SP 1 Myślenice | 141 |
2. | Michał Bąbel | SP Krasne-Lasocice | 138 |
3. | Barbara Ryba | SP Stryszów | 137 |
4. | Joanna Pudlik | SP 2 Dobczyce | 135,5 |
5. | Maja Żuławińska | SP 3 Myślenice | 135 |
6. | Dawid Krzyżek | PKSP im. św. J. Beretty Molli w Krakowie | 134 |
7. | Nina Konieczny | SP Kobylanka | 134 |
8. | Bruno Wosek | PKSP im. św. J. Beretty Molli w Krakowie | 134 |
9. | Katarzyna Żurek | KSP im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków | 134 |
10. | Anna Łopata | SP 2 Myślenice | 133 |
11. | Marcin Łoziak | KSP im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków | 133 |
12. | Milena Kania | SP z OD im. P. Michałowskiego | 132 |
13. | Jan Jagielski | PKSP im. św.J. Beretty Molli w Krakowie | 132 |
14. | Wiktoria Walczyk | PKSP im. św. J. Beretty Molli w Krakowie | 132 |
15. | Amelia Kozik | SP Stryszów | 132 |
16. | Kacper Fraś | SP 2 Andrychów | 131 |
17. | Julia Lindner | SP 1 Chrzanów | 131 |
18. | Bartłomiej Suder | SP 2 Kraków | 131 |
19. | Aleksandra Hudaszek | SP 2 Myślenice | 130 |
20. | Katarzyna Bobowska | SP 3 Myślenice | 130 |
Pozostałe wyniki
l.p. | Imię i nazwisko | Szkoła | Liczba punktów (max. 150) |
1. | Igor Leksander | SP 3 Myślenice | 129 |
2. | Julia Tobiasz | PSP 3 Brzesko | 128,5 |
3. | Maksymilian Tajs | SP 3 Myślenice | 127 |
4. | Nina Śliwa | KSP im. Świętej Rodziny z Nazaretu Kraków | 123 |
5. | Lena Łabno | PSP 3 Brzesko | 122 |
6. | Paweł Gubała | SP Kobylanka | 122 |
7. | Franciszek Lusina | ZSP Zabierzów | 119 |
8. | Antoni Hołuj | SP 1 Myślenice | 118 |