WYNIKI | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków
logo szkoły

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

WYNIKI


 

Wyniki – wersja PDF

Laureaci WKO „Kaktus” 2022

Miejsce

Imię i nazwisko

Szkoła

PUNKTY

max 185 pkt.

I

Pawłowicz JoannaSP Paleśnica184

II

Hojda HannaSP 4 Kraków182

III

Jawor ElżbietaSP 4 Myślenice181
Sułek KarolinaSP 3 Brzesko181

IV

Orzeł LauraSP Tymbark179.5

V

Głowacki Bartłomiej SP Świniarsko178,5
Markiewski AdamSP z OI 158 Kraków178,5
Król ZuzannaZSP Stryszów178

Wyróżnieni

Lp.

Imię i nazwisko

Szkoła

PUNKTY

max 185 pkt.

1.Wesołowska PatrycjaSP 93 Kraków

177,5

2.Firek PatrycjaSP 3 Myślenice

177

3.Norek FranciszekSP Krzyszkowice

176

4.Wróbel JuliaZSP Stryszów

176

5.Machlowska MajaZSP Zabierzów

175,5

6.Huszlak EmiliaSP 114 Kraków

175

7.Głogowski Patryk SP Płaza

174,5

8.Smoroń AnnaPSP Sióstr Salezjanek Kraków

174,5

9.Ulas Jan SP 3 Brzesko

174

10.Dunak WeronikaSP 36 Kraków

173

11.Jaworski JakubSP Lubień

173

12.Gaweł AntoninaSP 1 Dobczyce

172

13.Kaczmarek SzymonSP z OI 158 Kraków

172

14.Walczak AmeliaSP 3 Myślenice

171,5

15.Antosik DariaSP 4 Kraków

171

16.Michalik JoannaSP 4 Kraków

171

17.Baranik AntoniSP 93 Kraków

170,5

18.Sendor HannaPSP Sióstr Salezjanek Kraków

170

19.Leśniak BartoszSP 4 Myślenice

169

20.Feluś ZuzannaSP 3 Myślenice

168,5

21.Nowak AdamSP 4 Kraków

168,5

22.Matoga Magdalena SP 1 Myślenice

168

23.Piwowarczyk Leon ZSP Zabierzów

168

24.Urbański JanSSP 7 STO Kraków

168

25.Banduła MichalinaSP Płaza

167,5

26.Łakota AlicjaSP z OI 158 Kraków

167,5

27.Warmuz EmiliaSP 36 Kraków

167,5

Pozostałe wyniki

Lp.Imię i nazwiskoSzkoła

PUNKTY

max 185 pkt.

1.Dudek Dobrochna PSP Sióstr Salezjanek Kraków

166

2.Klimek PawełSP 1 Dobczyce

166

3.Świątek WiktoriaSP Zaczarnie (Lisia Góra)

166

4.Grzegorczyk MateuszSP 114 Kraków

165,5

5.Bryndza ErykSP 2 Andrychów

165

6.Flis KamilaSP Zaczarnie (Lisia Góra)

165

7.Wojciechowska MajaSP Krzyszkowice

165

8.Fuja MilaPSP 1 „Dona” Kraków

164,5

9.Żołnierz-Fydrych Lea PSP 1 „Dona” Kraków

164,5

10.Kordas HannaSP Klucze

164

11.Rogoza KacperSP Zaczarnie (Lisia Góra)

163,5

12.Bujak AnnaSP 2 Limanowa

162,5

13.Kolarczyk IgaSP 2 Limanowa

162

14.Brożek BartoszZSP Stryszów

161,5

15.Kuśnierz PolaPSP 1 „Dona” Kraków

161,5

16.Dobrowolska Lena SSP 7 STO Kraków

161

17.Kucia MałgorzataSP 1 z OI Chrzanów

161

18.Podolska WiktoriaZSP Zabierzów

161

19.Sajdak MichałSP Młynnem

161

20.Woźniak MateuszSP 2 Myślenice

161

21.Wygoda DominikSP z OI 158 Kraków

161

22.Cieślak AdamSP 4 Kraków

160,5

23.Stoch AnnaSP 3 Myślenice

160

24.Domański MaksymilianSP 4 Myślenice

159

25.Gołda MichalinaSP Krzyszkowice

159

26.Zastawny Jan SP 114 Kraków

159

27.Górecka Maria SSP 7 STO Kraków

158,5

28.Grądzka DagmaraSP 3 Myślenice

158,5

29.Waloszczyk DawidSP 39 Kraków

158,5

30.Gas Jan PSP Sióstr Salezjanek Kraków

158

31.Koszałka MaksymilianSSP 7 STO Kraków

158

32.Mroczka AnnaSP Krzyszkowice

157,5

33.Chruściel MikołajSP 4 Kraków

157

34.Giza DominikaSP Młynnem

157

35.Kowalówka FranciszekSP 2 Andrychów

157

36.Gawlik MikołajSP 114 Kraków

156,5

37.Knyziak ZuzannaSSP 7 STO Kraków

156

38.Majewski Piotr SP z OD im. P. Michałowskiego

155

39.Pasek LenaPSP Gnojnik

155

40.Kosior StefanSP 39 Kraków

154,5

41.Płaziak FaustynaSP 2 Limanowa

154,5

42.Pasławski AleksanderSP 114 Kraków

153

43.Marzęcki AntoniSP Klucze

152

44.Wojcieszak MartynaSP 2 Limanowa

152

45.Mentel MalwinaSP z OD im. P. Michałowskiego

151

46.Konstanty RoksanaPSP Gnojnik

150

47.Jaśkowiec Krystian SP 1 Myślenice

148

48.Nowińska MariaSP 93 Kraków

148

49.Walczak IgnacySP 3 Brzesko

147,5

50.Serafin HannaSP Olszowice

147

51.Funek JuliaSP 4 Myślenice

146,5

52.Kołpa ZofiaSP 3 Brzesko

145

53.Krawczyk Dominik SP 114 Kraków

144

54.Szuba AntoniSP 3 Myślenice

144

55.Sawicki AntoniSP 1 Myślenice

142

56.Górska WeronikaSP 93 Kraków

140

57.Grabicka JuliaZSP Zabierzów

139,5

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego TSSP

ul. Piotra Michałowskiego 10
31-126 Kraków
Zobacz numer telefonu
e-mail:
szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl
liceum@tssp.krakow.pl
zarzad@tssp.krakow.pl

Numer konta bankowego
Krakowski Bank Spółdzielczy
33 85910007 0021 0053 1807 0001
    
Inspektor Ochrony Danych Osobowych: Julia Szablowska
ochronadanych@tssp.krakow.pl

Galeria

Najnowsze zdjęcia galerii 1 Najnowsze zdjęcia galerii 2 Najnowsze zdjęcia galerii 3 Najnowsze zdjęcia galerii 4 Najnowsze zdjęcia galerii 5 Najnowsze zdjęcia galerii 6 Najnowsze zdjęcia galerii 7 Najnowsze zdjęcia galerii 8 Najnowsze zdjęcia galerii 9

Kontynuując korzystanie z witryny, zgadzasz się na stosowanie plików cookie. Więcej informacji.

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close