Jak przygoda to tylko w Dźwirzynie :) | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP

Jak przygoda to tylko w Dźwirzynie :)

W dniach 24.06 – 3.07 odbył się obóz sportowy w Dźwirzynie. Ci, którzy szukali ciekawych sposobów na spędzenie pierwszego tygodnia wakacji, a może po prostu świetnej zabawy – idealnie trafili! Grupa liczyła 24 osoby: 21 dzieci i 3 opiekunów.

Podczas pobytu spędzaliśmy aktywnie czas grając i bawiąc się na plaży, jeżdżąc na rowerze, grając w paintball oraz próbując wielu innych ciekawych aktywności.

Zwiedzaliśmy najpiękniejszy odcinek polskiego wybrzeża; Słowiński i Woliński Park Narodowy – jak się okazało bardzo interesujący obszar dla edukacji przyrodniczej. Razem z Panią przewodnik zwiedziliśmy wyspę Wolin oraz piękne nadmorskie kurorty; Międzyzdroje, Kołobrzeg. Na koniec wybraliśmy się na wycieczkę po morzu statkiem “Pirat”.

Zajęcia z pierwszej pomocy, gry wargemingowe, dyskoteka, kąpiel w morzu czy zabawa w podchody sprawiły, że obóz na długo pozostanie w pamięci uczestników.

Autor informacji: Marcin Mucha