Irlandzkie klimaty by Learning without Boarders | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. PIotra Michałowskiego TSSP

Irlandzkie klimaty by Learning without Boarders

30 marca miłośnicy języka angielskiego z klas 4-6 wzięli udział w warsztatach w ramach programu “Nauka bez granic”. Dowiedzieliśmy się, od rodowitego Irlandczyka Ritchiego, o dziejach Irlandii oraz jak obchodzony jest Dzień Świętego Patryka w Dublinie. Na koniec cała nasza ekipa wykonała prawdziwy irlandzki taniec zgodnie ze wskazówkami prowadzącego. English is always fun!

Autorka informacji: Monika Sowa