II I III ETAP KAKTUSA | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

II I III ETAP KAKTUSA

3 Mar 2014 · admin

20 lutego i 3 marca gościliśmy 77 trzecioklasistów z całej Małopolski.
Przyjechali do nas, by zmierzyć się w kolejnych etapach Wojewódzkiego Konkursu Ortograficznego “Kaktus”. Jak co roku emocji było wiele. Dzieci nie mogły doczekać się wejścia do sal, a opiekunowie ciekawi byli pułapek, jakie w tym roku zastawił sam król Kaktus. Było ich oczywiście niemało!
Wśród uczestników II i III etapu znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Martynka Poreda, Dominik Baran, Jurek Urban i Krzyś Ornacki. Jeszcze nigdy nie mieliśmy tak licznej reprezentacji. Dotarcie do III etapu to już wielki sukces.
Serdecznie gratulujemy! 11 kwietnia w auli Uniwersytetu Pedagogicznego odbędzie uroczysta gala, podczas której wręczymy dyplomy i nagrody.

W organizacji konkursu zawsze bardzo pomagają nam rodzice! Serdecznie dziękujemy pani Małgorzacie Chyli i panu Piotrowi Krakowiakowi za zorganizowanie wspaniałego poczęstunku dla dzieci i nauczycieli!

Autor informacji: Barbara Szczawińska;