HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS 1-3 | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ KLAS 1-3

Dnia 12 grudnia 2017 przy ulicy Niebieskiej 31 w Krakowie na Hali Sportowej KS Orzeł Piaski Wielkie odbył się turniej krakowskich szkół niepublicznych dla klas 1-3 SP w piłce nożnej. Piłkarze rywalizowali w drużynach złożonych z pięciu zawodników + bramkarz. Spotkania  rozgrywane były systemem “każdy z każdym”. O rozstawieniu końcowym miejsc decydowała większa ilość zdobytych punktów.

Uczniowie naszej szkoły przystąpili do turnieju w roli faworytów i obrońców tytułu najlepszej drużyny z ubiegłego roku. Po niezwykle zaciętych i emocjonujących spotkaniach zajęliśmy ostatecznie drugie miejsce ustępując jedynie drużynie “Salwatora”.

“Drugie miejsce w tak ważnym i toczonym na wysokim poziomie turnieju to duży sukces” – podsumował występ naszej reprezentacji  trener p. Marcin Mucha.

Pozostaje się tylko zgodzić z tymi słowami, wszyscy zawodnicy włożyli dużo serca i maksimum zaangażowania w każdy mecz. Turniej zakończył się w przyjaznej atmosferze i duchu sportowej rywalizacji.

SP 17_12_12 piłka nożna2