Gość specjalny – pani Justyna Bednarek

Gościliśmy znaną pisarkę, panią Justynę Bednarek.
Autorka odwiedziła dzieci z klasy zerowej i pierwszych. Odpowiedziała na ważne pytania, porozmawiała z dziećmi i rozdała autografy.
Podczas głównego spotkania, drugo i trzecioklasiści mieli okazję podzielenia się z Panią swoimi czytelniczymi doświadczeniami. Wymienili tytuły książek, które czytali z wypiekami na twarzach, które wywołały u nich dreszcz emocji i które zapamiętają na długo. Okazało się, że mimo różnicy pokoleń, łączą nas piękne przeżycia związane z tymi samymi książkami.
Pani Justyna Bednarek opowiedziała o tym, jak sama została pisarką. Dowiedzieliśmy się skąd czerpie pomysły na książki, wtajemniczyła nas w historie związane z kilkoma z nich. W wykonaniu autorki usłyszeliśmy jeden z rozdziałów książki o skarpetkach i poznaliśmy w opowieści te szczegóły, które wcale nie są fikcją literacką.
Na zakończenie dzieci miały szansę zamienić osobiście kilka słów z autorką i uzyskać autografy w ulubionych książkach.
Bardzo dziękujemy!

Autorka informacji: Barbara Szczawińska