Gala konkursu "Cudowny Świat Baśni" | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. PIotra Michałowskiego TSSP

Gala konkursu “Cudowny Świat Baśni”

24 kwietnia w Domu Kultury “Podgórze” odbyło się uroczyste wręczenie dyplomów i nagród książkowych laureatom konkursu “Cudowny świat baśni Andersena”.

Uczniowie naszej szkoły wykazali się bardzo dobrą znajomością baśni i biografii Hansa Christiana Andersena. Na miejscu I uplasował się Janusz Sielski z kl. Ia, Kacper Derejski z kl. IIa i Zofia Stycuła z kl. IVa.

Miejsce II zajęła Allesia Natoli z kl. IIa, Olga Majewska i Hanna Stycuła z kl. IVa.

Wśród laureatów trzeciego miejsca znalazła się Liliana Sroga z kl. Ia.

Olga Kucharska z kl. IVa zajęła miejsce IV a Sonia Zawiła z kl. IIIb i Karolina Magda z kl. IVa miejsce V.

Ponadto, w kategorii  konkurs literacki “I ja mogę być łabędziem  – moje marzenia do spełnienia” Olga Majewska zajęła I miejsce a Maciej Majka otrzymał wyróżnienie.

W konkursie uczestniczyło około 2000 uczniów.

Zwycięzcom  serdecznie gratulujemy!

Autorka informacji: Anna Tutaj