Gala IX edycji Konkursu Języka Francuskiego | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Gala IX edycji Konkursu Języka Francuskiego

Dziewiąta edycja międzyszkolnego  konkursu języka francuskiego ” Mes rencontres avec le francais” zakończyła się uroczystą galą zorganizowaną 26 kwietnia w auli Wyższej Szkoły Europejskiej im. ks. J. Tischnera- patrona honorowego konkursu.

W drugim etapie konkursu wzięło udział 86 uczestników, przyznano 13 nagród głównych ( pierwsze, drugie i trzecie miejsce w każdej kategorii wiekowej- dla klas czwartych, piątych, szóstych i siódmych) oraz 5 wyróżnień. Każdy uczestnik otrzymał dyplom i słodki drobiazg.

Jeszcze raz gratulujemy wszystkim uczestnikom drugiego etapu, szczególnie zaś laureatom i osobom wyróżnionym, wiedzy i umiejętności. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie w przyszłym roku.

Oto lista tegorocznych laureatów:

Klasa 4

Marta Olasik- I miejsce