Funkcjonowanie szkoły do 10 kwietnia | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Funkcjonowanie szkoły do 10 kwietnia

Szanowni Państwo,

informujemy, że zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej w sprawie szczególnych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19. Zgodnie z jego zapisami od dnia 25 marca 2020 r. nauka będzie odbywać się z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość, natomiast lekcje w szkołach zostały zawieszone do dnia 10 kwietnia 2020 r. Szczegółowe informacje znajdziecie tutaj.

W tym czasie zapraszamy do kontaktu z sekretariatem szkoły pod numerem telefonu: 660419178 oraz drogą mailową: szkolapodstawowa@tssp.krakow.pl

W związku z zagrożeniem epidemicznym w naszym kraju, zachęcamy do śledzenia informacji na stronie Głównego Inspektoratu Sanitarnego, Ministerstwa Zdrowia oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz stosowania się do ich zaleceń.

Autor informacji: Piotr Cieciura