Dzień pluszowego misia u pierwszaków | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Dzień pluszowego misia u pierwszaków

24 listopada w kasach I a i I b obchodziliśmy DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA. Z tej okazji  uczniowie mieli możliwość nie tylko poznać historię tego święta, ale również samodzielnie wykonać własną przytulankę. Każdy z ogromną starannością składał, szył, kleił  swojego filcowego misia. Efekty tej pracy można zobaczyć na zdjęciach.

W tym dniu oprócz prac ręcznych  pierwszaki mogły również poznać zasady działania ozobotów. Wielką frajdę sprawiło im programowanie i zabawy z  tymi maleńkimi robotami.

Ten dzień nie był tylko pracowity, ale także radosny.

Autorka informacji: Katarzyna Królikowska – Czarnota