Dzień otwarty "Bale w Karnawale" | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP

Dzień otwarty “Bale w Karnawale”

Dzisiejszego wieczoru nasza szkoła zamieniła się w krainę zabaw. To za sprawą dnia otwartego, podczas którego gościliśmy w naszych murach przyszłych uczniów i ich rodziców. Sale zamienione w komnaty odkrywały dla dzieci coś nowego i ciekawego. Było mnóstwo zabawy, śpiewu, tańca i ciekawych gier. Można było tworzyć maski karnawałowe, projektować stroje królewny i rycerza i bawić się językiem angielskim. Przewodnikami po krainie byli uczniowie starszych klas i przedstawiciele samorządu. Mamy nadzieję, że pobyt w naszej szkole przypadł wszystkim do gustu. Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i mile spędzony czas!

Autor informacji: Piotr Cieciura