Dzień Dziecka klas 0-3 | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP

Dzień Dziecka klas 0-3

Dnia 01.06.2016 roku klasy od 0-3 wyruszyły na wspólne świętowanie Dnia Dziecka. Wychowankowie swój dzień spędzali w stadninie koni ,,Botoja”. Na miejscu, na dzieci czekały liczne atrakcje w formie stacji przygotowanych przez nauczycieli. Na początku młodzi adepci Szkoły im. Piotra Michałowskiego udali się na konną przejażdżkę pod okiem instruktora, następnie mieli okazję zamienić się w wymarzone zwierzę lub postać z kreskówki przy stacji, w której malowano twarze. Kolejne stacje obejmowały gry i zabawy ruchowe, zajęcia plastyczne czy kurs pierwszej pomocy. Zwieńczeniem zabawy była wspólna uczta przy grillu, a także zabawy swobodne na świeżym powietrzu. Dzieci bawiły się wyśmienicie. Mamy nadzieję, że zapamiętają swoje święto na bardzo długo.

Autorka informacji i zdjęć: Magdalena Sabik