Czarodziejskie ręce i piękne pacynki | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Czarodziejskie ręce i piękne pacynki

„Czarodziejskie ręce” już zaczęły swoje twórcze działania. Z pierwszymi zadaniami zmierzyli się najmłodsi.

Za pomocą igły i nitki udało im się stworzyć piękne pacynki: żabki, pingwiny i misie. Wprawdzie nitki plątały się czasami, a igły nie zawsze słuchały krawcowych i krawców, to mimo to, każdemu wspaniale się udało i może pochwalić się swoją pracą.

Sami oceńcie jak im wyszło! – Oni naprawdę mają czarodziejskie ręce, przyznajcie sami!

Autorki wpisu: Katarzyna Królikowska-Czarnota, Marzena Tomica