Alma Spei "Pampersy na zajączka" | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

Alma Spei “Pampersy na zajączka”

7 Kwi 2016 · admin

Przed Wielkanocą przyłączyliśmy się do akcji na rzecz dzieci z Hospicjum Alma Spei. Zbieraliśmy pampersy, proszki, szampony i inne artykuły do pielęgnacji maluszków.

Nasze prezenty wyceniono na ponad 3000 zł! Dzieci oprócz darów materialnych dla swoich młodszych kolegów i ich opiekunów wykonały kartki z życzeniami. Bardzo ucieszyły adresatów!

Serdecznie dziękujemy wszystkim Uczniom i Rodzicom za hojność, pamięć i niezwykłą życzliwość.