Aktywne Dzieciaki w Manufakturze Czekolady | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Aktywne Dzieciaki w Manufakturze Czekolady

Krakowska Manufaktura Czekolady zaprosiła nasze dzieci na Warsztaty Czekoladowe prowadzone przez wykwalifikowanych deserantów ulicy Grodzkiej 11.
W programie zajęć dzieci poznały:
– krótką historię czekolady
– ręczne wykonały pralinki i trufle
– malowały na tabliczkach czekolady.

Na zakończenie czekał na nas słodki poczęstunek (kakao bądź lemoniada). Każdy z małych uczestników na czas trwania warsztatów otrzymał fartuszek i czapkę oraz niezbędne narzędzia do przygotowania słodkich specjałów. Po ukończeniu zabawy otrzymaliśmy „Dyplom Małego Deseranta” oraz wykonane przez nas słodkości, które mogliśmy zjeść na miejscu lub zabrać i podzielić się nimi z najbliższymi. Rodzice mogli obserwować swoje pociechy delektując się kawą lub czekoladą w naszej kawiarni lub mogli wziąć udział w zabawie razem z dziećmi. Bawiliśmy się doskonale!