Aktywne Dzieciaki – spotkanie z Nicole Lambert | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Aktywne Dzieciaki – spotkanie z Nicole Lambert

22 września Aktywne Dzieciaki zainaugurowały nowy sezon sobotnich warsztatów. W Księgarni Pod Globusem spotkały się z Nicole Lambert – francuską autorką humorystycznych komiksów pt. „Trojaczki”. Pisarka opowiedziała dzieciom o historii powstania serii książek oraz o tym, skąd czerpie pomysły do swoich opowiadań.

Na koniec odbyły się warsztaty nauki rysunku. Można było również otrzymać autograf od autorki.

Autorka informacji: Jolanta Kowalczyk