Aktywne Dzieciaki na barce Aquarius | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Aktywne Dzieciaki na barce Aquarius

2 grudnia Aktywne Dzieciaki spędziły sobotnie przedpołudnie na barce Aquarius. Piekły i ozdabiały pierniczki, projektowały i upiększały pudełka na łakocie. Największą atrakcją okazała się wizyta św. Mikołaja, który przypłynął na spotkanie z Aktywnymi Dzieciakami łodzią! W radosnej atmosferze dzieci bawiły się ze św. Mikołajem, od którego otrzymały drobny upominek.

To było bardzo udane spotkanie!

Autorka informacji: Joanna Piotrowska