Aktywne Dzieciaki i Niedziela Palmowa | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego w Krakowie

Aktywne Dzieciaki i Niedziela Palmowa

19 Mar 2016 · admin

W sobotę 19 marca “Aktywne dzieciaki” uczestniczyły w zajęciach ozdób wielkanocnych. Na dzień przed Niedzielą Palmową dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie, poznawały tradycję i obyczaje związaną z Wielkanocą oraz żydowskim świętem Pesach. W programie warsztatów:

– wykonywały świąteczne palmy

– ozdoby do koszyczka” (zajączki, pisanki i inne)

– Skosztowały macy i wielkanocnej paschy

Wszyscy świetnie się bawili i zabrali ze sobą do domu kolorowe palmy wielkanocne, zajączki, własnoręcznie ozdobione pisanki, malowane na gipsie kogutki, baranki i kurczątka, rysowane kredkami akwarelowymi i rozmywane wodą obrazki świąteczne.

Aktywne dzieciaki życzą wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT WIELKIEJ NOCY.