Aktywne Dzieciaki i Mimkowe Poranki | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP

Aktywne Dzieciaki i Mimkowe Poranki

“Aktywne Dzieciaki” uczestniczyły w “Mimkowych porankach” w Muzeum Inżynierii Miejskiej. Podczas warsztatów malowaliśmy plecaki. Specjalnymi farbami do tkanin dzieci pomalowały płócienne plecaki. Korzystając z przygotowanych szablonów lub wykonując własną kompozycję, stworzyły jedyny w swoim rodzaju plecak na wakacyjne przygody. Powstały: “Smokokoń”, “Dragonair”, “Piesek Alicja”, “Ptaszek”, “Piesek-Latka” i “Jednorożec-Lake”.

Wszyscy świetnie się bawili. Zapraszamy na kolejne warsztaty.

Autorka informacji: Dorota Horąży