Aktywne Dzieciaki i Magiczny klucz | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Aktywne Dzieciaki i Magiczny klucz

Aktywne Dzieciaki 13 października brały udział w nowym, rodzinnym programie iluzji Victora Febo. „Magiczny klucz”. Każdy z nas marzył kiedyś o takim kluczu. To klucz, który otwiera nowe możliwości. To klucz, który czyni rzeczy nieprawdopodobne prawdziwymi. Klucz, który rozwiązuje zagadki. Uchyla tajemne drzwi i pozwala odkryć skrywane za nimi sekrety. Klucz, który spełnia marzenia, odsłania to, co było dotąd nieodkryte i być może pozwala odnaleźć szczęście. Kto wie? To „Magiczny klucz” do świata iluzji.
Victor Febo czarujący magik zaprosił nas do barwnego świata iluzji, który bawił i zaciekawiał, rozbudzając wyobraźnię widzów. Wszystko było wielka zagadką jak u Davida Copperfielda. Teatr Szczęście dał nam szczęście. Wszyscy świetnie się bawili, śmiejąc się do łez. Zapraszamy wszystkich do udziału w naszych sobotnich spotkaniach już w listopadzie następna niespodzianka ze szczęściem w roli głównej.

Autorka informacji: Dorota Horąży