Aktywne Dzieciaki i Lampy Tiffany'ego | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego

Aktywne Dzieciaki i Lampy Tiffany’ego

16 września 2017 r. AKTYWNE DZIECIAKI uczestniczyły w zwiedzaniu Pracowni i Muzeum Witrażu. Poznały tajniki pracowni. Po pokazie multimedialnym inspirując się mistrzem – Tiffany’m.

Po krótkim zapoznaniu się z twórczością Tiffany’ego, wykonały własne lampiony inspirowane stylem artysty. Wszyscy świetnie się bawili.

Autorka informacji: Dorota Horąży