Aktywne dzieciaki i kule do kąpieli | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. PIotra Michałowskiego TSSP

Aktywne dzieciaki i kule do kąpieli

W sobotę 22 kwietnia Aktywne Dzieciaki znowu radośnie i twórczo eksperymentowały na zajęciach w Muzeum Inżynierii Miejskiej. W ruch poszły tym razem: mąka ziemniaczana, mleko w proszku, barwniki i ekstrakty zapachowe. Nie piekliśmy jednak ciasta. Z tej własnoręcznie zagniecionej mieszanki mali chemicy przygotowali musujące babeczki oraz kule do kąpieli. Teraz ich działanie będzie można sprawdzić w domu podczas wieczornej toalety. Wszystkim uczestnikom warsztatów życzymy miłych doznań!

Autorka informacji: Jolanta Kowalczyk