Aktywne Dzieciaki i kolorowy kawior | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego TSSP

Aktywne Dzieciaki i kolorowy kawior

Czy próbowaliście kiedyś kawioru o smaku coca – coli? Albo o smaku oranżady? Lub też, czy zdarzyło się wam kiedykolwiek przyrządzić spaghetti o smaku zielonej herbaty? Brzmi ciekawie, prawda? Otóż takie nietypowe smakołyki mogły same przygotować, a potem do woli kosztować Aktywne Dzieciaki, które 25 marca wybrały się do Muzeum Inżynierii Miejskiej. Uczestniczyły tam w bardzo ciekawych warsztatach z dziedziny kuchni molekularnej. Mali kucharze dzielnie się spisali, produkując niezliczoną ilość kolorowych kuleczek, mając przy tym wielką frajdę i przyjemność tworzenia.

Autorki informacji: Jolanta Kowalczyk (tekst), Dorota Horąży (zdjęcia)