Aktywne Dzieciaki i historia nie do powtórzenia | Szkoła Podstawowa im. Piotra Michałowskiego | Kraków

Aktywne Dzieciaki i historia nie do powtórzenia

Teatr szczęśliwy to taki, który nie cierpi na brak widzów, a szczęśliwy widz wraca po raz wtóry do swego ulubionego teatru, nie mogąc bez niego za długo żyć…

21 kwietnia Aktywne Dzieciaki także wróciły po raz kolejny do teatru, który daje im szczęście. Teatr Szczęście to niesamowite miejsce, wspaniała atmosfera, wyśmienity humor i dużo dobrej zabawy. Tym razem obejrzeliśmy spektakl lalkowy w wykonaniu gościnnie występującego Teatru Lalek Marka Żyły. Było to przedstawienie interaktywne, w którym mogliśmy mocno wpływać na jego przebieg. I tak: stworzyliśmy głównego bohatera, któremu nadaliśmy imię Ezio. Nasz bohater – karateka przeżywał wiele przygód, spotykał ciekawe postaci (Dziada Borowego, Utopka, Yeti, czyli Eskimosa, Czarownicę Plątanóżkę, Chłopaka Na Opak), popadał w różne tarapaty, ale dzięki swemu nieodpartemu urokowi oraz naszej pomocy zawsze wychodził z opresji cało. Wspólnie stworzona Historia Nie Do Powtórzenia dała nam mnóstwo satysfakcji, wzbudziła wiele niezapomnianych emocji, wyzwoliła naszą kreatywność, a przede wszystkim przyniosła dużo śmiechu i radości. Na długo pozostanie w naszej pamięci.

Po przedstawieniu uczestniczyliśmy jeszcze w warsztatach, podczas których każdy z nas mógł własnoręcznie wykonać teatralną lalkę.

Autorka informacji: Jolanta Kowalczyk