„20 lat Harry’ego Pottera w Polsce” – wyniki konkursu | Szkoła Podstawowa z Oddziałem Dwujęzycznym im. Piotra Michałowskiego | Kraków
logo szkoły

„20 lat Harry’ego Pottera w Polsce” – wyniki konkursu

Miło nam poinformować, że w czasie trudnej dla nas wszystkich sytuacji związanej z epidemią koronawirusa w Polsce, docierają też dobre wieści. Mianowicie, w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym pt. „20 lat Harry’ego Pottera w Polsce” dwoje uczniów naszej szkoły zajęło czołowe miejsca i zdobyło główne nagrody. Są to: Apolonia Furmańczyk z kl.3b oraz Jacek Furmańczyk z kl. 2b. Przedmiotem konkursu było wykonanie ilustracji, pracy komputerowej, kukiełki lub pacynki tematycznie związanej z bohaterami serii „Harry Potter” J.K. Rowling. Prace oceniane były w różnych kategoriach wiekowych. Na konkurs wpłynęło 699 prac z całego kraju. W kategorii: kukiełki (wiek 7-10 lat) najbardziej podobała się jury „Hermiona” w wykonaniu naszej Apolonii, która zdobyla 1 nagrodę. W tej samej kategorii, Jacek i jego „Harry Potter”, zajęli 3 miejsce.
Brawo, rodzeństwo! Gratulujemy!

Autorka informacji: Jolanta Kowalczyk