Klasa 5a wraz z wychowawcą odwiedziła renesansowe ogrody królowej Bony. W ten sposób wykonali oraz zgromadzili własne zdjęcia i filmy na przyszłoroczny projekt – Renesans w Krakowie. Pogoda była cudowna. Skrzynie z ziołami pachniały obezwładniająco, tworząc niezwykłą atmosferę. Kwiaty w rabatach, wśród gazonów i szpalerów bukszpanu cieszyły oko i zachęcały do spacerów oraz podziwiania uroków dawnych ogrodów.



